Jerzy i Wojciech Kuchta s.c. | tel. +48 (29) 596 10 28 | biuro@jwkuchta.pl

OPINIE KLIENTÓW

  • "Solidny i godny zaufania wykonawca."

    Powiatowy Urząd Pracy w Wyszkowie
  • "Zakład jest godny polecenia innym inwestorom"

    Burmistrz Miasta Wyszków
  • "Wszystkie zlecone prace zostały wykonane w terminie, a ich jakość zasługuje na szczególne uznanie."

    Energotel, Warszawa

Projekt: C-designer.pl

Jerzy i Wojciech Kuchta s.c. jest firmą rodzinną z wieloletnim doświadczeniem budowlanym. Choć pod obecną nazwą firma istnieje od 2007r. to jej korzenie sięgają 1967r. kiedy to Pan Jerzy Kuchta rozpoczął swoją działalność oferując szeroko rozumiane usługi budowlane.

W początkowych latach działalności firma zajmowała się głównie wykonywaniem zleceń budowlanych dla inwestorów prywatnych, z czasem rozszerzając zakres oferowanych usług włączając wykonywanie placów i ulic z kostki brukowej, termoizolacji i ogólnych prac remontowych.

Dziś firma szczyci się zrealizowaniem wielu inwestycji wykonanych na zlecenie nie tylko prywatnych firm, ale także urzędów publicznych i spółdzielni mieszkaniowych.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i nieustannemu udoskonalaniu technik wykonawczych spółka jest w stanie świadczyć usługi najwyższej jakości. Firma dysponuje szeroką wiedzą techniczna dotyczącą tradycyjnych metod jak i najnowszych technik budowlanych.

Jerzy i Wojciech Kuchta s.c. zatrudnia wyspecjalizowanych pracowników, którzy bardzo dobrze znają swój fach i z zaangażowaniem podejmują stawiane przed nimi zadania. Firma dysponuje również własną bazą sprzętową i transportową co pozwala usprawnić organizację budowy.

Obecnie firma jest zarządzana przez Pana Jerzego Kuchtę i jego syna Wojciecha Kuchtę inżyniera Politechniki Warszawskiej.

Jerzy i Wojciech Kuchta s.c. jest członkiem Mazowieckiej Izby Inżynierów i Techników.