Jerzy i Wojciech Kuchta s.c. | tel. +48 (29) 596 10 28 | biuro@jwkuchta.pl

OPINIE KLIENTÓW

  • "Solidny i godny zaufania wykonawca."

    Powiatowy Urząd Pracy w Wyszkowie
  • "Zakład jest godny polecenia innym inwestorom"

    Burmistrz Miasta Wyszków
  • "Wszystkie zlecone prace zostały wykonane w terminie, a ich jakość zasługuje na szczególne uznanie."

    Energotel, Warszawa

Projekt: C-designer.pl

"Zakład dał się poznać w trakcie robót jako solidny i godny zaufania wykonawca. Z usług Zakładu jesteśmy zadowoleni i możemy go polecić potencjalnym inwestorom."

- Powiatowy Urząd Pracy w Wyszkowie

"Zakład z nałożonych na niego zadań wywiązał się z należytą starannością, dbając o szczegóły, co gwarantuje bardzo dobrą jakość wykonywanych usług. Zakład jest godny polecenia innym inwestorom."

- Burmistrz Miasta Wyszków

"Firma okazała się zakładem bardzo dobrze zorganizowanym, a zatrudnieni pracownicy posiadali odpowiednią wiedzę i doświadczenie w wykonywaniu robót budowlanych. Wszystkie zlecone prace zostały wykonane w terminie, a ich jakość zasługuje na szczególne uznanie."

- Energotel, Warszawa

"Firma wykonała roboty objęte zakresem umowy w terminie i jakości zgodnej z oczekiwaniami, dysponując niezbędnym w tym celu zapleczu technicznym."

- PEC sp. z o.o. w Wyszkowie

"Firma Jerzy i Wojciech Kuchta s.c. jest wykonawcą solidnym i odpowiedzialnym, prace zostały wykonane terminowo i bez zastrzeżeń."

- Wójt Gminy Rząśnik

"Firma wykonała wszystkie roboty zgodnie z obowiązującymi normami oraz jakość robót jest dobra. Ogólnie firma godna zaufania, z dużym doświadczeniem."

- Przewodniczący Społecznego Komitetu Uzbrojenia Terenu w Wyszkowie